اخبار

۱۳۹۶/۱۱/۲۲

برگزاری سمینار دوپینگ مغز

بزرگترین سمینار دوپینگ مغز با همت خیّر جوان دکتر صادق شیبانی در جنوب کشور برگزار شد. این دوره که با استقبال گرم مردم جم، کنگان، عسلویه و دیر روبرو شد توانست سهم بزرگی در معرفی روش‌های نوین مطالعه و آموزش زبان انگلیسی برای مردم آن منطقه به ارمغان بیاورد.


۱۳۹۷/۱/۲۰

برگزاری سمینار رایگان تقویت حافظه

نایاب ترین و بروز ترین روشهای تقویت حافظه در کشور توسط دکتر صادق شیبانی در عسلویه برگزار شد. این دوره که با استقبال بی سابقه مردم منطقه روبرو شد، به عنوان یک روش جایگزین در به خاطرسپاری مطالب معرفی شد. این سمینار با حضور مقامات بلندپایه شهری برگزار شد.


۱۳۹۷/۱/۲۸

افتتاح مرکز پشتیبانی شغلی معلولین کیهان برای اولین بار در جنوب کشور

اولین مرکز پشتیبانی شغلی معلولین کیهان در استان فارس با مدیریت جوان شایسته دکتر صادق شیبانی و با حضور مدیر کلی بهزیستی استان فارس و مدیر کل توانبخشی سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.


۱۳۹۷/۲/۱۷

برگزاری دوره آموزشی کسب و کار کوچک و پربازده زنان سرپرست خانوار با تاکید بر هوش هیجانی، خلاقیت و مهارت‌های ارتباطی

جوان خیر و پرتلاش کشور دکتر صادق شیبانی دوره آموزشی کارآمد و مفید خود را در جنوب کشور برگزار کرد. این دوره آموزشی که با حضور مسئولین بهزیستی و جمعی از زنان سرپرست خانوار برگزار شد مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت و روشی نوین و تاثیر گذار را معرفی کرد. با آرزوی توفیق برای جوان شایسته کشور دکتر صادق شیبانی.


۱۳۹۷/۲/۱۹

 

 
 

اولین موفقیت مرکز قدرتمند کیهان

بازدید مدیر، پرسنل و توانخواهان مرکز پشتیبانی شغلی معلولین کیهان از کارخانه صنعتی سپید در شهرک صنعتی شیراز . مصاحبه شغلی توانخواهان به کمک مربی شغلی و حصول توافق فوری با مدیر کارخانه جهت اشتغال ۵ نفر از توانخواهان مرکز.

در جلسه‌ای که با حضور مدیر ارزشی و پرتلاش مرکز کیهان، دکتر صادق شیبانی و مربیان شغلی این مرکز و همچنین مدیران ارشد کارخانه صنعتی سپید در شهرک صنعتی صورت گرفت، توافق بر سر به کارگیری ۵ تن از توانخواهان تحت پشتیبانی شغلی مرکز کیهان انجام شد. در این جلسه بر توانایی‌های توانخواهان تاکید شد

در ادامه دکتر صادق شیبانی اشاره‌ای به مزایا و امتیازاتی همچون معافیت از مالیات، معافیت از پرداخت سهم بیمه کارفرما و وام‌هایی برای کارفرمایان که تحت عنوان قانون حمایت از معلولین به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است کردند و خاطرنشان ساختند که این مزایا نباید به عنوان ملاک به کارگیری توانخواهان عزیز در نظر گرفته شود و این نکته ذکر شد که مسئولین و کارفرمایان نباید به دید ترحم و از سر دلسوزی به توانخواهان نگاه کنند بلکه حس مسئولیت اجتماعی افراد باید در این امر خطیر مورد توجه باشد.

پس از این توافق و در طی یک جلسه‌ی توجیهی، مربی شغلی مرکز کیهان سرکار خانم توانا، تمامی آموزش های لازم و موارد ضروری که مورد توجه مدیران کارخانه صنعتی سپید بود را به توانخواهان منتقل کردند.

به امید موفقیت روز افزون برای مرکز قدرتمند و پویای کیهان.۱۳۹۷/۲/۲۰

بازدید موفقیت آمیز از کارگاه جعبه سازی

در دومین تلاش تیم زحمتکش مرکز پشتیبانی شغلی کیهان، بازدیدی از کارگاه جعبه سازی آقای توکل واقع در گویم به عمل آمد. در این بازدید مدیریت پرتوان مرکز کیهان دکتر صادق شیبانی از قابلیت ها و توانایی بالای توانخواهان تحت پشتیبانی شغلی کیهان گفت و در مقابل نیز آقای توکل مدیر کارگاه جعبه سازی از نیازها و عواملی که در راستای به کارگیری توانخواهان مدنظر داشت گفت.

در ادامه این بازدید توافق جهت به کارگیری چهار نفر از توانخواهان پرتوان در این کارگاه صورت گرفت. نکته جالب توجه در این کارگاه پرسنل آن بود که عمدتا افراد تحت پوشش بهزیستی بودند.

بعد از پایان این بازدید جلسه توجیهی عزیزان توانخواه و مربی شغلی آنها، سرکار خانم ستایشگر برگزار شد و نکات لازم جهت شروع به کار موفق به توانخواهان عزیز منتقل شد.

به امید موفقیت های بعدی مرکز قدرتمند کیهان.


برگزاری کارگاه ٱموزشی کسب و کار های خرد

ویژه مدد جویان و مدد کاران معاونت اجتماعی بهزیستی فارس
به میزبانی اداره بهزیستی شهرستان سپیدان
۱۷ و ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۷
مدرس دوره : دکتر صادق شیبانی


حکم انتصاب دکتر صادق شیبانی

 

متن حکم انتصاب:

جناب آقای دکتر صادق شیبانی

سلام علیکم

به موجب این حکم جنابعالی را به سمت *مشاور در امور برنامه ریزی در استان فارس منصوب می‌نمایم.
امید است تعهد، شایستگی و سوابق اجرایی درخشان شما بهبود و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان، ‌تقویت شوراهای اسلامی شهر و روستا ، توسعه رضایت مندی مردم عزیز با شناخت ظرفیت‌ها، منابع و توانمندی‌های مادی، معنوی و مدیریتی مناطق، کمک به انجام پژوهش و مطالعات علمی و ارائه سازوکار ، سیاست‌گذاری و برنامه‌های راهبردی با هدف تحقق توسعه پایدار در مناطق مختلف استان از جمله مواردی است که انتظار دارد در راستای مشی و رویکرد توسعه‌ای با یاری پروردگار متعال و با همکاری اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای استان فارس،نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمائید.
شایسته است در اجرای وظایف محوله به طور مستمر اینجانب را از چگونگی اقدامات ، موانع انجام وظیفه و نتایج ارزیابی واحدهای پیوسته و وابسته مطلع نمائید.

توفیقات شما را در انجام این مسئولیت از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.